Warsztat samochodowy BAMAL

Jesteśmy grupą pasjonatów uwielbiających motoryzację. Staramy się nieustannie poszerzać zakres oferowanych przez nas usług i rozwijać naszą firmę. Jesteśmy obecnie w trakcie realizacji dwóch dofinansowań Unijnych, dzięki którym możemy rozbudować nasz warsztat. PPHU BAMAL zajmuje się kompleksowym serwisem samochodów osobowych, dostawczych do 3,5 tony oraz motocykli. Montujemy, serwisujemy i regulujemy instalacje LPG. Wchodzimy w skład ogólnopolskiej sieci warsztatów Q-Service, co jest gwarantem wysokiej jakości usług.

Zakres usług naszego warsztatu

Prowadzimy mechanikę pojazdową w Bytomiu związaną z bieżącymi naprawami samochodów osobowych i dostawczych, serwisujemy też motocykle. Zapraszamy do naszej stacji kontroli pojazdów, w której wykonujemy badania okresowe, w tym pojazdów uprzywilejowanych i do nauki jazdy. Prowadzimy wymianę opon samochodowych wraz z wyważaniem. Zajmujemy się też diagnostyką układu kierowniczego i zawieszenia. Prowadzimy regulację zbieżności w technologii 3D.

Kim jesteśmy

Kilka słów o nas

Prowadzimy serwis samochodowy i motocyklowy oraz stację kontroli pojazdów. Należymy do ogólnopolskiej sieci warsztatów Q-Service (gwarancja wysokiej jakości usług). Od samego początku istnienia nasza firma specjalizuje się w montażu i obsłudze instalacji gazowych.

Czym się zajmujemy?

Dowiedz się jak możemy Ci pomóc

Wszystkie nasze usługi serwisowe / wasztatowe dotyczą motocykli, samochodów osobowych, samochodów dostawczych oraz samochodów ciężarowych o dopuszczalnej masie do 3,5 t.

Poznaj naszą ofertę.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!