Warsztat samochodowy BAMAL

Jesteśmy grupą pasjonatów uwielbiających motoryzację. Staramy się nieustannie poszerzać zakres oferowanych przez nas usług i rozwijać naszą firmę. Jesteśmy obecnie w trakcie realizacji dwóch dofinansowań Unijnych, dzięki którym możemy rozbudować nasz warsztat. PPHU BAMAL zajmuje się kompleksowym serwisem samochodów osobowych, dostawczych do 3,5 tony. Montujemy, serwisujemy i regulujemy instalacje LPG. Wchodzimy w skład ogólnopolskiej sieci warsztatów Q-Service, co jest gwarantem wysokiej jakości usług.

Zakres usług naszego warsztatu

Prowadzimy mechanikę pojazdową w Bytomiu związaną z bieżącymi naprawami samochodów osobowych i dostawczych. Zapraszamy do naszej stacji kontroli pojazdów, w której wykonujemy badania okresowe, w tym pojazdów uprzywilejowanych i do nauki jazdy. Prowadzimy wymianę opon samochodowych wraz z wyważaniem. Zajmujemy się też diagnostyką układu kierowniczego i zawieszenia. Prowadzimy regulację zbieżności w technologii 3D.

Kim jesteśmy?

Prowadzimy serwis samochodowy oraz stację kontroli pojazdów. Należymy do ogólnopolskiej sieci warsztatów Q-Service (gwarancja wysokiej jakości usług). Od samego początku istnienia nasza firma specjalizuje się w montażu i obsłudze instalacji gazowych.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Dowiedz Się Jak Możemy Ci Pomóc​

Wszystkie nasze usługi serwisowe / wasztatowe dotyczą samochodów osobowych, samochodów dostawczych oraz samochodów ciężarowych o dopuszczalnej masie do 3,5 t.